0

Zatkało mnie...

"Victor Valdés 23.78% - 76.22% Iker Casillas"- ok, Casillas jest lepszy, przyznaję, ale przewaga z jaką wygrał jest śmieszna. Victor jest tylko trochę gorszy od Ikera.

"Dani Alves 48.2% - 51.8% Sergio Ramos"- Moim zdaniem Alves jest lepszy, no ale mogę przymknąć na to oko.

"Carles Puyol 49.02% - 50.98% Ricardo Carvalho"- Puyol jest dużo lepszy od Carvalho, nie oszukujmy się. Zresztą dzisiaj się to potwierdzi.

"Sergio Busquets 40.85% - 59.15% Sami Khedira"- po raz kolejny widać, że Sergio jest niedoceniany. Ludzie już zapomnieli kto wygryzł ze składu Toure? Mascherano niby taki dobry, a też przegrywa z nim rywalizację. To, że Busquets jest podstawowym pomocnikiem najlepszej reprezentacji na świecie chyba o czymś świadczy, tak? A Khedira? Kto go znał przed MŚ? Prawie nikt. Gościu nic nie osiągnął, więc jak to jest możliwe, że stawiany jest wyżej niż Sergio? Nie mam słów...

"Andrés Iniesta 47.22% - 52.78% Mesut Oezil"- jeśli o to chodzi, to ja naprawdę nie wiem co mam napisać. Toż to ręce i nogi opadają, śmiech na sali po prostu. Ozil lepszy od Iniesty, nieeee no to się w głowie nie mieści.

0

Oplułem monitor xD Moratti to naprawdę zabawny typek, sprowadzi Messiego podczas zimowego okienka transferowego? lol Skąd się biorą tacy naiwni ludzie to ja nie wiem...

0

No i proszę bardzo, wszyscy byli tacy pewni, że Villa będzie grał zawsze cudownie, że będzie strzelał mnóstwo bramek, że Ibra jest od niego dużo gorszy, a tymczasem co prezentuje David? Na to niech każdy odpowie sobie sam.

Lewa obrona to nie jest największy problem Barcy w tym sezonie, najgorzej spisują się póki co napastnicy Blaugrany. Bojan, wiadomo, dno dno i jeszcze raz dno. Villa słabiutko, niestety. Od środkowego napastnika wymaga się znacznie więcej. Pep musi z nimi poważnie porozmawiać, bo nie jest dobrze.

Co do ocen to ok, bez zastrzeżeń.

0

Sezon się jeszcze na dobre nie zaczął, a kontuzje już atakują :/

0

... Dobra, już się trochę uspokoiłem, więc mogę coś napisać, a więc: to jakaś kpina! Żeby pozbyć się tak dobrego napastnika za takie pieniądze, wstyd i hańba! Chcę poznać powód tego wydarzenia, to wina Guardioli, czy może Rosella? Jak wyjadą z tekstem, że zrobili to z powodu braku forsy, to chyba padnę na zawał. Milan zrobił interes życia!

0

Póki co oficjalnej informacji jeszcze nie ma, więc to może być tylko plotką. Mam nadzieję, że zostanie, bo Barca popełniałby kolejny koszmarny błąd.

0

No i bardzo dobrze, ciekawe jak teraz postąpi Raiola, bo jakoś mi się nie wydaje by się uspokoił, wręcz przeciwnie.

0

Moim zdaniem, transfer ten nie był konieczny i nie wiem, po co go ściągnięto skoro Barca ma drobne problemy z budżetem. Jest Keita, młody Dos Santos, oni spokojnie mogliby odgrywać rolę zmiennika Sergio, no ale jak już jest, to nie mam wyjścia i muszę w niego wierzyć.

Aha, na razie nie ma co szaleć, Mascherano może się przecież nie sprawdzić tak jak Hleb, czy Czyhrynski... Niektórzy zachowują się tak, jakby z góry było wiadomo, że będzie w super hiper formie.

Ciekawe na kogo postawi Pep, na mistrza świata Sergio, który wygryzł ze składu Toure, czy na Mascherano, który uchodzi za gwiazdę.

0

Czyli Mascherano do Barcy? Oby nie.

0

misk00- jak już pisałem, wierzę w Pepa i skoro zdecydował się na taki skład, to niech będzie, tylko dziwi mnie brak Ibry.

0

Taaa, cały Pyrzo. Lepiej postawić na świetnie grającego ostatnio Ibrahimovicia, czy na koszmarnie grającego Bojana? Wiem co odpowiesz...

0

Co to ma być za skład? Wierzę w Guardiolę, ale gdzie jest Puyol i Ibra ja się pytam. Abidal na środku, no zobaczymy jak to będzie. Keita? Czyli gramy 10 vs 11... no i Bojan, czyli najgorszy możliwy wariant. Ciężko będzie wygrać, oj bardzo ciężko.

0

To już dawno przestało mnie śmieszyć... czy tak ciężko kurde zrozumieć, że Ibra zostaje w Barcelonie? Sam Zlatan już o tym mówił, jego agent również i o ile dobrze pamiętam, to Pep też powiedział, że chce Ibrę z zespole.

Z redaktorem z Mundo Deportivo, który to wymyślił jest chyba coś nie tak.

0

Uwielbiam go oglądać na boisku, ale poza nim, lekko przesadza. Jest jeszcze młody co prawda, ale drugi Puyol to chyba z niego nie wyrośnie :/

0

Śmieszny jest ten pan Braida :) Czy on naprawdę wierzy w to, że Ibra będzie chciał zamienić najlepszy klub na świecie na marny Milan?

Po co w ogóle się tym przejmować, Milan nie ma kasy, więc nie ma o czym gadać.

0

Challenger, Blazeq, przygotujcie się na cotygodniowe uwagi ze strony Pyrzo, odnośnie oceny Zlatana... chociaż nie, Wy już do tego pewnie przywykliście :)

Zbyt wiele razy dyskutowałem z Tobą Pyrzo, by po raz kolejny to przerabiać. Oceniaj go sobie jak chcesz, Twoja sprawa. Moim zdaniem poprzedni sezon można uznać za zadowalający w wykonaniu Ibry, choć to nie była nawet cząstka jego umiejętności.

Z Sevillą zagrał według mnie dość dobrze i w pełni zgadzam się z oceną jaką Challenger i Blazeq mu wystawili. Tyle ode mnie :)

0

Pyrzo

6 to ocena wyjściowa, a że zaprezentował się na + sprawiło, że dostał 7. Nie rozumiem o co Ty masz pretensje, dostał to na co zasłużył i tyle.

Teraz pod każdym takim artykułem będziesz najeżdżał na Ibrę przez cały najbliższy sezon? O nie!

0

Pyrzo jak zwykle to samo... :) Nawet jak Ibra gra dobrze, to Ty dalej coś do niego masz.

Obrona zawiodła, nie ma co, a ta formacja wydawała się być najmocniejsza w tym meczu. No trudno, w rewanżu trzeba będzie się postarać by awansować.

0

Obiektywnie:

Cesar

Lucio

Robben

Messi

Mniej obiektywnie:

Valdes

Pique

Xavi

Messi

0

Tytuł chyba powinien wyglądać tak: "Co słychać u ex-Barcelonisty?".

Dobrze, że Ronaldinho zostaje w Milanie, dobry zawodnik w dobrym klubie, tyle, może nawet zakończy tam karierę?

0

Mamy trzech klasowych obrońców i do tego kilku uzdolnionych młodzików, nie jest źle. Pique umieściłbym w TOP5 środkowych obrońców.

0

Mourinho ma na pewno większe doświadczenie, ale to wyniki w lidze i w pucharach pokażą, kto jest lepszy.

0

Sevilla to bardzo trudny przeciwnik, ale Barca powinna sobie poradzić. Zdobycie tego pucharu pozytywnie wpłynie na zespół, dlatego piłkarze muszą się przyłożyć do tego meczu i wygrać.

0

Szkoda, że tak dobrzy piłkarze chcą grać w Ameryce, chciałbym ich jeszcze ujrzeć w europejskich pucharach.

0

Daliby już sobie spokój z tymi plotami, Ibra nigdzie się przecież nie wybiera.

0

No i fajnie, jak chce, to niech sobie tworzy, jego forsa i jego sprawa co z nią robi. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z jego planem :)

0

Pyrzo_Barca

Nie mam zamiaru po raz kolejny dyskutować na temat tego jak grał w poprzednim sezonie, bo już to przerabialiśmy kiedyś i nie doszliśmy do porozumienia.

Nie bardzo wiem, czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej, bo ja nic nie pisałem nigdy o tym, żeby go oceniać później, no ale nieważne. Oceniłeś go na początku, oceniłeś go w połowie sezonu i na jego koniec, ok, ale chyba każdy może mieć gorszy sezon prawda? Mieliśmy gorszych piłkarzy od niego w poprzednim sezonie, ale mało kto zwracał na to uwage, bo wszyscy skupili się na Szwedzie. Wiem, że daleko mu do tego co pokazywał Eto'o, ale nie grał aż tak tragicznie.

Jeśli popełniłem jekieś błędy to sorry, ale przez ten upał ciężko mi się skupić.

0

Pyrzo_Barca

No nie, znowu to samo? Zlituj się, proszę, daj mu drugą szansę, a nie ciągle piszesz jaki to on beznadziejny, przez cały sezon ciągle to samo. Jeśli zawali drugi sezon to wtedy przyznam Ci rację, ale do tej pory mógłbyś dać mu spokój.

0

Bardzo dobra wiadomość, ale i tak dziennikarze coś znowu pewnie wymyślą.

0

Dokładnie, król podań, a godnego następcy póki co nie widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?